UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 8001675
nr 800 1675
Väggur
Junghans, höjd: 85
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:00:40
200 kr
150 kr